Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Святе Євангеліє (требне)

Святе Євангеліє (требне)

Святе Євангеліє (требне). – К. : Вид. від. УПЦ КП, 2006. – 536 с.

Писання євангелістів Матфея, Марка, Луки та Йоана з передмовами про них отців Церкви. До кожного Євангелія подано стислий опис та зміст глав. Додано: покажчик євангельських читань на всі дні року; місяцеслов, виправлений і доповнений українськими святими; Євангелія Страстей.

За основу цього видання взято переклад українською мовою Нового Завіту, здійснений у 70-х роках минулого століття і виданий 1988 року з благословення митрополита Київського і Галицького та екзарха всієї України Філарета (нині Патріарха Київського і всієї Руси-України).

Видано з його благословення.

Формат А5

Ціна 200 грн


Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо