Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Блаженної пам’яті старець Паїсій Святогорець. Слова (у 6-ти томах)

Блаженної пам’яті старець Паїсій Святогорець. Слова (у 6-ти томах)
Паїсій Святогорець

Паїсій Святогорець. Слова. – Стрий : Ред. журн. «Премудрість Божа Софія», 2010. – Т. 1–6.

«Слова» одного з найшанованіших святих Афонської гори, духовного світила грецького народу ХХ століття, колишнього бійця Опору Паїсія Святогорця, відомого повчаннями, сповненими глибокою духовністю. Він наводить приклади зі свого подвижницького досвіду, розповідає про пережиті ним надприродні події й демонічні спокуси. Відповідаючи на питання, які хвилюють православних християн у наш час, пояснює поняття гріха, як боротися із пристрастями і злими помислами. Він допомагав виснаженим гріхом людям звільнитись від духовних тенет, зокрема у важких питаннях сімейного життя.

Бесіди преподобного систематизовано на теми й видано у п’яти томах: І – «З болем та любов’ю про сучасну людину», ІІ – «Духовне пробудження», ІІІ – «Духовна боротьба», IV – «Сімейне життя», V – «Пристрасті і чесноти». Шостий том – «Повне житіє старця Паїсія Святогорця» – упорядковано учнем преподобного ієромонахом Ісааком.

Ця книга може бути настільною для кожного православного християнина, путівником правильного християнського життя у спокусливих реаліях нашого часу.

Переклад здійснено редакцією журналу. Видано з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Формат 60х90/16

Ціна одного тому 70 грн.

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо