Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Канонічні вимоги до священичого служіння

Канонічні вимоги до священичого служіння
Святослав Чокалюк

Канонічні вимоги до священичого служіння / С. Чокалюк. – К. : Парафія Казан. ікони Божої Матері УПЦ КП, 2009. – 147 с.

У книзі доцента Київської духовної академії розкриваються основні євангельські та канонічні вимоги до кандидатів на священство, обрання і служіння єпископського, розтлумачуються правила, якими священнослужителі мають користуватися в пастирській діяльності, а також права та привілеї кліриків. Додаток містить витяг зі Статуту про управління УПЦ КП.

Для священнослужителів, студентів духовних навчальних закладів, релігієзнавців та всіх, хто цікавиться життям Православної Церкви.

Видано з благословення Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета.

Формат А5

Ціна 25 грн

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо