Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Святитель Василій Великий, архієпископ Кесарії Каппадокійської. Творіння (у двох томах, чотирьох книгах)

Святитель Василій Великий, архієпископ Кесарії Каппадокійської. Творіння (у двох томах, чотирьох книгах)
Святитель Василій Великий

Святитель Василій Великий, архієпископ Кесарії Каппадкійської. Творіння : у 2 т., 4 кн. /  пер. Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. – К. : Вид. від. УПЦ КП, 2010. – Т. 1, 2.

У виданні  праць видатного ієрарха, церковного письменника й богослова ІV ст. вміщено: життєпис святителя; його догматико-полемічні твори, зокрема про необхідність дослідження Святого Писання, про природу Сина і Духа Святого, спростування захисної промови Євномія; 15 екзегетичних бесід на псалми (роз'яснення текстів, їх суті й символіки); «Бесіди на Шестоднев», тлумачення на Книгу пророка Ісайї; проповіді на євангельські теми, про християнські чесноти, у пам’ять святих. Також подаються його морально-аскетичні правила, дві книги про Хрещення та більше 350 листів і клопотань до різних осіб, пов’язаних зі служінням святого.

Переклад здійснив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, із благословіння якого і вийшло це видання.

Формат 70х100/16

Ціна однієї книги 140 грн

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо