Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги Книги, які поширює видавничий відділ «Ключі»

Мої спогади без прикрас

Мої спогади без прикрас
Протоієрей Сергій Мельничук-Мартинюк

Мої спогади без прикрас / прот. С. Мельничук-Мартинюк. – Луцьк : Надстир’я; Ключі, 2013. – 160 с.

У книзі спогадів священика розповідається про його життєвий і душпастирський шлях на тлі буття українського суспільства післявоєнного періоду. Мемуари подано зі збереженням особливостей усного викладу, оскільки за станом здоров’я автор не зміг їх викласти письмово, а начитав.

Для загалу читачів.

Формат А4

Ціна: у твердій обкл. – 55 грн, у м’якій – 45 грн.

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо