Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Ківерецький деканат

ДО ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ БОГОМАТЕРІ

30 серпня 2006 р.

Чудотворна ікона Тростянецької Богоматері. Фото Віталія СарапінаУ с. Тростянець Ківерцівського деканату вшанували чудотворну ікону Пресвятої Богородиці «Одигітрія», яка міститься в древньому храмі Святої Трійці XVI ст. Божественну Літургію та молебень перед образом з нагоди відпустового свята очолив єпископ Луцький і Волинський Михаїл. З ним співслужили декан протоієрей Олег Ткачусь, настоятель протоієрей Володимир Петрів і місцеве духовенство. Разом із численними вірянами молилися також заступник голови облради Володимир Банада та представники сільської влади.

Під час Богослужіння владика виголосив проповідь, у якій закликав цінувати дари Пресвятої Богородиці, явлені через чудотворну ікону, та бути вірними й достойними дітьми Матері Божої.

Архієрейська Літургія стала кульмінацією екуменічної пішої прощі «Луцьк – Тростянець», зініційованої греко-католицькою молодіжною організацією...

30 серпня 2006 р.
КІВЕРЦІВСЬКІ БІБЛІОТЕКАРІ В ЖИДИЧИНСЬКОМУ МОНАСТИРІ

5 липня 2006 р.

У с. Жидичин Ківерцівського району відбулися збори бібліотекарів району, після яких учасники відвідали місцевий чоловічий монастир святителя Миколая Чудотворця.

Намісник ієромонах Марк (Левків) коротко розповів бібліотечним працівникам історію обителі та хід робіт з її відродження, а пізніше відправили молебень за здоров’я у монастирському храмі преподобного Миколи Святоші, князя Луцького. Виголошуючи проповідь, намісник закликав бібліотекарів приділяти більшу увагу роботі з молоддю...

05 липня 2006 р.
ОСВЯЧЕНО ОБЛАСНУ РАДУ

3 липня 2006 р.

Єпископ Михаїл виголошує вітальне слово після освяти обласної ради. Фото прот. Віталія СобкаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл на прохання голови обласної ради Анатолія Грицюка освятив його робочий кабінет і всі приміщення ради. Окрім пана Анатолія, до молитви долучилися заступник голови Володимир Банада та працівники виконавчого апарату.

Звертаючись до присутніх із вітальним словом, владика побажав ангела-хоронителя на стежці добрих справ, злагодженої командної праці з Божим благословенням та закликав побожно й ревно звершувати почесну місію представництва інтересів волинян.

Насамкінець преосвященний Михаїл оголосив про рішення Патріарха...

03 липня 2006 р.
ЗБУДУЮТЬ НОВИЙ ХРАМ

29 травня 2006 р.

Єпископ Михаїл освячує місце під забудову храму Успіння Пресвятої Богородиці в с. Гайове Ківерцівського деканату. Фото Віталія СарапінаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив Хрест, який встановили на місці майбутнього храму Успіння Пресвятої Богородиці в с. Гайове Ківерцівського деканату. У Богослужінні взяли участь декан протоієрей Олег Ткачусь, настоятель громади священик Олександр Вронський, місцеві священнослужителі, представники влади, парафіяни.

Після освячення владика звернувся до присутніх із проповіддю про будівництво храму Божого. Він зазначив, що християни будують церкву, щоб у ній «спасати душу, творити спільну молитву, просити благословення для себе й ближніх, свого села й України». Тому громаді необхідно не вагаючись прикладати всі зусилля для спорудження святині, дякуючи Богові за сприятливий час, коли не руйнуються храми, а є Його благословення споруджувати їх.

 

29 травня 2006 р.
ОСВЯТИЛИ ШЛЯХ

13 листопада 2005 р.

Благочинний Ківерцівського району протоієрей Олег Ткачусь разом із священнослужителями освятив відрізок шляху від Ківерець до с. Сокиричі. Така ініціатива місцевого духовенства та вірян виникла внаслідок того, що цей шлях є небезпечним для водіїв – тут трапилося багато автомобільних аварій, які закінчувалися загибеллю пасажирів.

13 листопада 2005 р.
1-10  11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-70  71-80  81-85
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо