Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ІНТЕРВ’Ю АРХІЄРЕЯ

Інтерв’ю архієпископа Луцького і Волинського Михаїла (справа) газеті «Сім’я і дім». Світлина інформаційної служби єпархії
Сьогодні в газеті «Сім’я і дім» опубліковано інтерв’ю архієпископа Луцького і Волинського Михаїла цьому виданню. На прохання головного редактора часопису Юрія Конкевича владика відповів на запитання про життя Київського Патріархату при нинішній владі, ставлення до законодавчих ініціатив щодо стосунків держави і релігійних організацій, діалог між гілками Українського Православ’я, діяльность Волинської єпархії тощо. На нашому сайті інтерв’ю можна прочитати в розділі «Передруки», ось тут.
17 лютого 2011 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо