Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Пам’ятати історію, крокувати вперед

21 листопада 2012 р. Учасники храмового свята парафії Архістратига Михаїла в с. Павловичі Локачинського деканату. Світлина інформаційної служби єпархії

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив храмове свято парафії Архістратига Михаїла в с. Павловичі Локачинського деканату. Під час урочистої відправи з владикою співслужили декан протоієрей Ігор Дружинець, настоятель священик Віталій Худий та інше духовенство. З усіма молилися перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Скопюк, голова сільради Мирослав Базар.

Це на пам’яті старожилів третя церква в селі. Першу було розібрано через ветхість, а друга згоріла останньої війни. 20 років минуло з часу побудови нинішньої. Тож владика у проповіді, зокрема, зазначив: знання минувшини допомагає у вірі, допомагає не забувати про своє коріння. А церква скеровує людину до чеснотного християнського життя. Не від матеріального статку правдива радість на душі в людини, а від того, що Всевишній перебуває всередині нас.

Архієрей нагородив благословенними грамотами голову парафіяльної ради Віталія Прокуду, багатьох інших трудівників на Господній ниві, а парафії подарував Волинську ікону Божої Матері.

26 листопада 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо