Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Поділяючи святкову радість

7 квітня 2013 р. Собор Благовіщення Пресвятої Богородиці в Ковелі. Світлина інформаційної служби єпархії

На Благовіщення Пресвятої Богородиці митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію в однойменному соборі Ковеля з нагоди престольного празника. Із владикою правили міський декан протоієрей Анатолій Александрук, настоятель протоієрей Василь Мичко, священнослужителі місцеві, з обласного центру та Львівської єпархії.

Архієрей виголосив слово про любов та промисел Божий. Усе в нашому житті звершується з благословення або попущення Всевишнього, зазначив митрополит. Господь, бажаючи навернути людину до раю, бува допускає хвороби, труднощі, різні випробування. Немає такої людини, якої б Він не любив. Усе, що Творець допускає, робиться для нашого спасіння.

На завершення Служби за розбудову Київського Патріархату на Волині високопреосвященний вручив орден Архістратига Михаїла міському голові Олегові Кіндеру, а депутата міськради Геннадія Кіндера – нагородив архієрейською благословенною грамотою.

09 квітня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо