Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Привітали католиків

31 березня 2013 р. Єпископ Володимир-Волинський Матфей – на святковій Месі у римсько-католицькому соборі. Світлина з сайта Volynnews.com

Учора єпископ Володимир-Волинський Матфей на запрошення апостольського адміністратора Луцької дієцезії Римсько-Католицької Церкви (РКЦ) єпископа Станіслава Широкорадюка побував на урочистій Месі з нагоди Воскресіння Христового за григоріанським календарем, що відбулася в соборі Апостолів Петра й Павла РКЦ обласного центру.

Цього ж дня духовенство кафедрального собору Святої Трійці – староста протоієрей Володимир Подолець і протодиякон Володимир Мельничук – на запрошення греко-католицького екзарха Луцького єпископа Йосафата Олега побували на святковій Літургії у соборі Різдва Пресвятої Богородиці обласного центру з нагоди канонічної візитації главою УГКЦ верховним архієпископом Києво-Галицьким Святославом.

01 квітня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо