Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Цінний набуток

23 квітня 2013 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – на презентації книги «Музей волинської ікони» в цьому закладі. Світлина Леоніда Максимова

Учора митрополит Луцький і Волинський Михаїл, канцлер єпархії протоієрей Микола Цап та хор «Богоспів» кафедрального собору Святої Трійці (регент – протоієрей Юрій Хлопецький) взяли участь у презентації книги «Музей волинської ікони» в цьому закладі. (28 лютого такий же захід за участю нашого владики відбувся на всеукраїнському рівні в столиці, у Національному заповіднику «Софія Київська»).

Альбом випущено торік за програмою «Українська книга» видавництвом «АДЕФ-Україна» у співпраці з обласним краєзнавчим музеєм (щоправда, невеликим накладом). Фоліант демонструє твори іконопису Волині, релігійного західноєвропейського живопису, церковної скульптури XVI – початку XIX ст. із колекції музею. Особливу цінність має представлена в альбомі пам’ятка візантійського мистецтва XI ст. чудотворна Холмська ікона Богоматері.

Високопреосвященний благословив захід та від імені Патріарха Філарета вручив директорові обласного краєзнавчого музею Анатолієві Силюку орден Святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня – за успіхи на ниві охорони й популяризації сакрального мистецтва та з нагоди 1025-ліття хрещення Русі-України.

У презентації взяв участь голова обласної ради Володимир Войтович, інші представники місцевої влади.

24 квітня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо