Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У Світлий понеділок

6 травня 2013 р. Хресний хід навколо собору Різдва Христового у Володимирі. Світлина інформаційної служби єпархії

6 травня митрополит Луцький і Волинський Михаїл відправив Божественну Літургію в соборі Різдва Христового у Володимирі. З ним співслужили міський декан протоієрей Юрій Пилипець та інше духовенство.

У проповіді владика наголосив на радості Христового Воскресіння. Також звернув увагу на підготовку до цього торжества з торжеств – на Великий піст: «Бо хто не радіє в такий день – погано постився; а в кого на серці радість – той дійсно очікував велику подію Воскресіння Христового». Архієрей закликав благовістувати всім і скрізь про великодню радість.

Високопреосвященний очолив святковий хресний хід навколо собору, ще і ще виголошуючи радісну звістку – «Христос воскрес!»

08 травня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо