Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Спом’янувши – трудитись

9 травня 2013 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл та священнослужителі кафедрального собору Святої Трійці відправляють заупокійну літію на Меморіалі обласного центру. Світлина інформаційної служби єпархії

Сьогодні, у державний День Перемоги, за церковним календарем – день поминання полеглих воїнів. Тож як і щороку, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, декан протоієрей Микола Нецькар та інші священнослужителі кафедрального собору Святої Трійці, численні миряни прийшли на Меморіал обласного центру. Тут було відслужено дві заупокійні літії: біля головного монумента і біля пам’ятників жертвам депортацій українського населення Забужжя й загиблим у гітлерівських концтаборах.

У проповіді владика зазначив, що зерно, посіяне тими, хто боронив рідну землю, дало врешті-решт плід стократний – нашу незалежність. Тож і ми повинні давати такий же плід: зміцнювати рідну Церкву і розбудовувати державу.

Цього дня поминальні богослужіння та заходи відбулися по всій єпархії. Зокрема, у Володимирі, до святкування долучився міський декан протоієрей Юрій Пилипець, який привітав ветеранів, подякувавши їм за подвиг.

А напередодні, 8 травня, канцлер єпархії протоієрей Микола Цап та проректор з науково-дослідницької роботи Волинської православної богословської академії священик Володимир Вакін з цієї ж нагоди взяли участь в урочистих зборах та святковому концерті в обласному академічному муздрам театрі ім. Т. Шевченка.

09 травня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо