Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

За межами єпархії

18 травня 2013 р. Освята хреста у Дніпропетровську, де будуватимуть кафедральний собор. Світлина з сайта Cerkva.info

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл здійснив кількаденний візит у Київ і на Січеславщину.

13–14 травня владика взяв участь у відправах на честь священномученика Макарія, митрополита Київського, мощі якого спочивають у столичному кафедральному соборі Рівноапостольго князя Володимира. Богослужіння очолив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

15 травня митрополит Михаїл був учасником наукової богословсько-історичної конференції «Із Києва по всій Русі», що проходила в Київській православній богословській академії в рамках святкувань 1025-ліття хрещення Київської Русі.

18–20 травня високопреосвященний на запрошення єпископа Дніпропетровського і Криворізького Симеона долучився до Богослужінь і заходів, пов’язаних із перебуванням Патріарха Філарета на Січеславщині.

Зокрема, як повідомляє сайт Cerkva.info, 18 травня митрополит Михаїл співслужив під час освяти хреста у Дніпропетровську, де будуватимуть кафедральний собор Покрови Пресвятої Богородиці, а також – на Всенічній храмі Святої Трійці, що в м. Новомосковськ.

19 травня, у Неділю святих жінок-мироносиць, архієрей взяв участь в освяченні новозбудованого храму Різдва Пресвятої Богородиці в обласному центрі та в конференції, присвяченій 1025-літтю хрещення Київської Русі.

20 травня митрополит Михаїл разом із Первоієрархом нашої Церкви відвідав кафедральний собор Апостолів Петра й Павла в Дніпропетровську, ознайомився з діяльністю єпархіального управління та його відділів, оглянув приміщення духовної семінарії, де проводять ремонтні роботи.

23 травня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо