Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Атеїсти боялися мучеників

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Світлина Ігоря Сацика

Про це зазначив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у проповіді, виголошеній учора, в День Святого Духа, на завершення Божественної Літургії в луцькому кафедральному соборі Святої Трійці з нагоди храмового свята.

«Я за радянських часів говорив з атеїстами, які казали – „Тільки не доводьте все до мучеництва!“ Тобто вони боялися новомучеників, бо якраз мученики найбільше виявляли віру», – наголосив Святійший. «Яка сила за ними була! Влада – в школах, в суспільстві, культурі. І навіть слово Бог писали з маленької літери, а це знак неповаги до Бога. Але в той час благодать Святого Духа зберігала тверду віру у відповідної кількості людей, і ніяке покарання не могло змусити віруючих людей відмовитися від Бога. Чому люди себе так поводили? Бо в них жила благодать, яка цю віру зміцнювала», – підкреслив Первоієрарх.

25 червня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо