Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Не грішімо!

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Світлина Ігоря Сацика

«Там, де царює гріх, благодаті Святого Духа нема. Нема і в мирян, які грішать, і в духовенства, яке не живе, як вимагає Ісус Христос. Якщо будемо грішити – немає значення, чи ти Патріарх, чи ти мирянин, – благодать Святого Духа відступить від тебе». Про це наголосив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет учора в своєму слові в луцькому кафедральному соборі Святої Трійці на завершення святкової Служби Божої з нагоди престольного празника.

«Якщо хочете мати в душі благодать – не грішіть! А благодать Святого Духа там, де мир, доброзичливе ставлення до людей, де немає осудження, користолюбства, заздрості», – актентував Святійший.

25 червня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо