Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Бачать чужі гріхи...

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Світлина Ігоря Сацика

Більшість із нас своїх гріхів не бачить, а бачить лише чужі, сказав Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет учора, в День Святого Духа, під час проповіді в луцькому кафедральному соборі Святої Трійці з нагоди престольного празника.

Проте якщо діє благодать Святого Духа, то вона покаже тобі на власні гріхи. Людина, з одного боку, знає, що недобре чинить, але в той же час себе виправдовує, нібито обставини були такі та інше. А як покаявся блудний син? Прийшов до батька і як недостойний просив прийняти його – не як сина, а як найманця. Ось де благодать Святого Духа! Бо бачив себе грішником, підкреслив Первоієрарх.

25 червня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо