Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Від Миколая до Різдва (додано відео)

19 грудня 2013 р. Різдвяний вертеп, представлений регентським факультетом ВПБА. Світлина інформаційної служби єпархії.

У Волинській православній богословській академії (ВПБА) з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла проведено вечір до дня Миколая та різдвяних свят. Елементи Різдва були присутні у зв’язку з тим, що прийшов час зимових канікул і студенти не зможуть відзначати торжество Христового народження разом. Тож вертеп та спів колядок того дня можна вважати репетицією Різдва.

Окрім владики, у заході взяли участь ректор священик Володимир Вакін та викладачі.

Студенти мали змогу проявити свої акторські, кулінарні, музичні та інші здібності. Розпочалося все з ушанування святого Миколая виступами хорів академії. Регентський факультет представив різдвяний вертеп та колядки німецькою, англійською, російською і польською мовами. Чоловічий хор теж виконав чимало колядок, зокрема грецькою. Між курсами відбувся конкурс національних страв (дегустаторами були митрополит, ректор та викладач Тетяна Лупій).

Підсумовуючи захід словами вдячності, архіпастир побажав студентам щасливого Різдва. Отець ректор відзначив, що після місійної діяльності по різних закладах міста «нарешті зробили свято самим собі», та побажав «зберегти дитячу віру й наївність у подарунок від святого Миколая протягом усього життя».

22 грудня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо