Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Оновитися вірою

Тростянецька ікона Богоматері «Одигітрія»

У Рожищанському деканаті протягом трьох тижнів проходили богослужіння перед Тростянецькою іконою Богоматері «Одигітрія». Точну копію чудотворного образа привезли з храму Святої Трійці с. Тростянець Ківерецького благочиння за почином рожищанського декана протоієрея Василя Шняка, аби віряни під час Різдвяного посту посилили молитви до Божої Матері.

Образ перебував: 6–10 грудня – у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Рожище, 10–14 грудня – у церкві Апостолів Петра і Павла с. Берегове,14–17 грудня – у храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Духче, 17–20 грудня – у чоловічому монастирі Успіння Пресвятої Богородиці, що в с. Сокіл, 20–23 грудня – в церкві Апостола і євангеліста Йоана Богослова с. Уляники, 23–26 грудня – у храмі Архістратига Михаїла с. Рудня.

Як зазначив о. Василь, усі священики благочиння активно долучилися до цих відправ, виголошували змістовні проповіді, утверджуючи людей у надії на Боже милосердя та в оновленні вірою.

27 грудня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо