Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Віддати частину себе

24 лютого 2014 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл під час здачі крові для постраждалих на євромайдані у Києві. Світлина інформаційної служби єпархії.

Сьогодні митрополит Луцький і Волинський Михаїл, духовенство кафедрального собору Святої Трійці та деканату обласного центру здали кров в обласній станції переливання крові (просп. Волі, 47) для постраждалих мітингувальників у Києві. Раніше представники євромайдану неодноразово закликали всіх небайдужих громадян здавати кров для важкопоранених, тому й Церква не стала осторонь.

У коментарі щодо цього владика зазначив, що це не якась спланована акція, а звичайна християнська допомога для ближніх, і закликає інших священнослужителів, мирян до подібних проявів милосердя.

24 лютого 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо