Зацікавило? Зголосіться!
Видавничий відділ єпархії «Ключі» розпочав підготовку до друку підручника доктора історичних наук Михайла Кучинка «Біблійно-церковна археологія». Це перший україномовний збірник лекцій на таку тематику, підсумок кількарічних трудів автора у Волинській православній богословській академії (ВПБА).
Але в час економічної кризи видання капітальної речі – завдання непросте. Тому видавництво вдається до вже призабутої форми роботи – передплати. Якщо ви як студент, викладач, просто любитель історії потребуєте цю книгу, просимо зголоситись на адресу kljuchi@ukr.net та переказати 60 грн на реквізити Управління Волинської єпархії УПЦ КП: код 21733468, р/р 26006055487201 КБ «ПриватБанк» у Луцьку МФО 303440 із позначкою «На видання книги „Біблійно-церковна археологія“». Обсяг цього багатоілюстрованого видання – приблизно 300 с., передбачено цупку палітурку. Вартість для передплатників буде нижчою на 25 %, аніж у вільному продажу. Орієнтовний час виходу книги – кінець серпня ц. р.
Перегляньте окремі теми лекцій – та прийміть рішення!
«Історія зародження і розвитку біблійної археології як науки», «Археологічні пам’ятки та археологічні культури», «Методика досліджень пам’яток археології», «Періодизація та хронологія археологічних пам’яток», «Допоміжні науки біблійно-церковної археології», «Виникнення світу і життя», «Співвідношення археології та Святого Письма в питанні походження людини», «Всесвітній потоп і Вавилонська вежа у світлі Біблії та археології», «Джерела, природні умови та давнє населення Палестини», «Період патріархів у світлі Біблії та археології середнього бронзового віку (близько 2100 – 1550 рр. до Р. Х.)», «Археологія про перебування євреїв у Єгипті, вихід та завоювання Ханаану», «Історико-археологічне тло Палестини періоду суддів. Перша фаза раннього залізного віку (1200 – 1050 рр. до Р. Х.)», «Ізраїльсько-юдейська держава у світлі археології. Друга фаза ранньозалізного віку (середина ХІ – Х ст. до Р. Х.)», «Матеріальна культура Палестини часів Ізраїльського та Юдейського царств (ІХ – VI ст. до Р. Х.)», «Археологічні свідчення ассирійського та вавилонського полонів євреїв», «Історія та археологія Святої Землі за гасмонеїв (142–63 рр. до Р. Х.)», «Історія формування новозавітної біблійно-церковної археології», «Старожитності Святої Землі в початковий період римського панування (I ст. до Р. Х. – I ст. по Р. Х.)», «Писемні й археологічні свідчення про Ісуса Христа», «Історико-археологічний фон місіонерської діяльності апостола Павла».
Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).
Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).
25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.
Укази єпархіального архієрея в 2015 р. 02 листопада 2015 р.
Звернення Управління єпархії та Управління ДСНС у Волинській області 18 серпня 2015 р.
Резолюція міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Християнська традиція Київської Русі»* 10 червня 2015 р.
Усі документи