Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Зацікавило? Зголосіться!

Видавничий відділ єпархії «Ключі» розпочав підготовку до друку підручника доктора історичних наук Михайла Кучинка «Біблійно-церковна археологія». Це перший україномовний збірник лекцій на таку тематику, підсумок кількарічних трудів автора у Волинській православній богословській академії (ВПБА).

Але в час економічної кризи видання капітальної речі – завдання непросте. Тому видавництво вдається до вже призабутої форми роботи – передплати. Якщо ви як студент, викладач, просто любитель історії потребуєте цю книгу, просимо зголоситись на адресу kljuchi@ukr.net та переказати 60 грн на реквізити Управління Волинської єпархії УПЦ КП: код 21733468, р/р 26006055487201 КБ «ПриватБанк» у Луцьку МФО 303440 із позначкою «На видання книги „Біблійно-церковна археологія“». Обсяг цього багатоілюстрованого видання – приблизно 300 с., передбачено цупку палітурку. Вартість для передплатників буде нижчою на 25 %, аніж у вільному продажу. Орієнтовний час виходу книги – кінець серпня ц. р.

Перегляньте окремі теми лекцій – та прийміть рішення!

«Історія зародження і розвитку біблійної археології як науки», «Археологічні пам’ятки та археологічні культури», «Методика досліджень пам’яток археології», «Періодизація та хронологія археологічних пам’яток», «Допоміжні науки біблійно-церковної археології», «Виникнення світу і життя», «Співвідношення археології та Святого Письма в питанні походження людини», «Всесвітній потоп і Вавилонська вежа у світлі Біблії та археології», «Джерела, природні умови та давнє населення Палестини», «Період патріархів у світлі Біблії та археології середнього бронзового віку (близько 2100 – 1550 рр. до Р. Х.)», «Археологія про перебування євреїв у Єгипті, вихід та завоювання Ханаану», «Історико-археологічне тло Палестини періоду суддів. Перша фаза раннього залізного віку (1200 – 1050 рр. до Р. Х.)», «Ізраїльсько-юдейська держава у світлі археології. Друга фаза ранньозалізного віку (середина ХІ – Х ст. до Р. Х.)», «Матеріальна культура Палестини часів Ізраїльського та Юдейського царств (ІХ – VI ст. до Р. Х.)», «Археологічні свідчення ассирійського та вавилонського полонів євреїв», «Історія та археологія Святої Землі за гасмонеїв (142–63 рр. до Р. Х.)», «Історія формування новозавітної біблійно-церковної археології», «Старожитності Святої Землі в початковий період римського панування (I ст. до Р. Х. – I ст. по Р. Х.)», «Писемні й археологічні свідчення про Ісуса Христа», «Історико-археологічний фон місіонерської діяльності апостола Павла».

01 квітня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо