Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

На Перцевій Горі

17 серпня 2014 р. Учасники освяти хреста в урочищі Перцева Гора між селами Холоневичі та Липне Цуманського деканату, на місці загибелі воїна УПА Василя Чепелюка. Світлина з сайта Volynrada.gov.ua

В урочищі між селами Холоневичі та Липне Цуманського деканату освячено хрест на місці загибелі воїна УПА Василя Чепелюка (псевдо «Перець»).

Відправу очолив декан протоієрей Тарас Манелюк, з яким служило місцеве духовенство. У молитві взяли участь представники влади, повстанці-ветерани, громадськість.

Хрест було встановлено з ініціативи головного редактора «Волинської газети» Володимира Данилюка за сприяння обласного лісомисливського господарства.

21 серпня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо