Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Один приклад – за сто проповідей

1 вересня 2014 р. Студенти Волинської православної богословської академії. Світлина інформаційної служби єпархії

Волинська православна богословська академія розпочала новий навчальний рік Богослужінням у домовому храмі Всіх волинських святих.

Після Божественної Літургії митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив молебень на початок навчання. З владикою служили викладачі ВПБА в священичому сані.

Зупинившись на останніх словах Євангелія від Матфея «Ідіть, навчайте всі народи...», архієрей зазначив: у майбутньому в цих словах буде розкриватись місія випускників академії як пастирів Церкви Христової. Він розтлумачив їх зміст студентам: «Іти і навчати людей Богооткровенних істин, направляти людей на шлях християнського життя, яке дає людині можливість достойно і праведно прожити це земне життя і наслідувати Царство Небесне».

Також високопреосвященний наголосив студентам на вагомості особистого прикладу: «Сотня проповідей не може замінити одного прикладу. Коли ти особистим життям не покажеш, як треба жити, пусті будуть твої проповіді. Пусті будуть твої слова про Бога, про віру, про мораль і багато інших термінів. Пусті будуть слова про канонічність і благодатність. Якщо ти сам порушуєш закон, пусте говорити про канони. Якщо ти зневажаєш дію Святого Духа, пусте говорити про благодать, про благодатні дари».

04 вересня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо