Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Благословіння захисникам

2 вересня 2014 р. Молебень для добровольців Третього запасного батальйону добровольчого українського корпусу «Правого сектора». Кадр із відео єпархіальної телестудії «Собор»

У Луцьку священики благословили воїнів-добровольців, які вирушають у зону АТО боронити Україну від російських загарбників.

2 вересня помічник луцького міського декана та клірик храму Холмської ікони Богоматері священик Артем Кованський перед пам’ятником Тарасові Шевченку відслужив молебень та окропив освяченою водою 12 бійців Третього запасного батальйону добровольчого українського корпусу «Правого сектора». Він виконав душпастирський обов’язок за дорученням декана протоієрея Михайла Онищука, який є духівником Всеукраїнської організації «Тризуб» ім. Степана Бандери на Волині.

Нагадавши добровольцям, що вони відстоюють правду, панотець закликав не забувати щодня молитися, бо все, що неможливе для людей, є можливим для Бога. Також побажав Господнього благословення та повернення живими і здоровими. А заохотив присутніх о. Артем такими словами: «Україну ніхто ніколи не знищить, тому що ми на своїй землі».

6 вересня насельник чоловічого монастиря Святителя Миколая Чудотворця, що в с. Жидичин Ківерецького деканату, ієромонах Никодим (Мартинов) благословив 10 воїнів батальйону «Азов» біля Луцького палацу культури. Чернець у своєму слові наголосив, що оскільки наше діло справедливе, то й Бог з нами. Тих, хто в тилу, душпастир закликав до посиленої молитви за добровольців.

07 вересня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо