Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Представники єпархії взяли участь у святкуваннях Дня матері

10 травня 2015 р. На обласному мистецькому святі «Мамина колиска» у муздрамтеатрі ім. Т. Шевченка. Світлина інформаційної служби єпархії

10 травня за участі священнослужителів і мирян відбувся ряд заходів ушанування матерів.

Зокрема, єпископ Володимир-Волинський Матфей із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла відвідав та благословив обласне мистецьке свято «Мамина колиска» у муздрамтеатрі ім. Т. Шевченка. У вітальному слові вікарій зазначив: зло людина бере з вулиці, із засобів інформації, з нехороших товариств, а все найкраще – від матері. Організатор заходу – обласний науково-методичний центр культури.

Настоятель парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Жидичин Ківерецького деканату й економ Волинської православної богословської академії (ВПБА) священик Роман Вонсіцький та студенти цієї духовної школи взяли участь у Шостому фестивалі вишитих рушників «Вишиті обереги єднання». У слові душпастир зазначив: «Оберегом була не нитка чи тканина, на якій вишито, а віра і та любов, яку мати вкладає, коли вишиває рушник чи сорочку своїй дитині. Ота любов, яку не можна передати словами…»

У Центрі християнського виховання дітей і молоді (директор священик Андрій Ротченков) вихованці закладу влаштували свято до Дня матері. Молодь співала, розповідала вірші про маму та її любов, ставила театралізовані дійства.

11 травня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо