Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

На «Вовчаку – 2015» з молоддю спілкувався священик

Протоієрей Микола Даньків. Світлина з архіву священика Володимира Новіцького

В урочищі Вовчак на Турійщині, місці зародження УПА, відбувся щорічний молодіжний історико-військовий табір. Із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла участь у ньому взяв місцевий декан протоієрей Микола Даньків.

Протягом чотиригодинного спілкування з таборянами йшлося про багато аспектів релігійного життя, зокрема, про духовну опіку в Українській повстанській армії, про «Русскій мір» тощо. Душпастир відповів на численні запитання юних патріотів.

До речі, у цьому славному місці Київський Патріархат нині зводить каплицю.

04 вересня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо