Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img

Новини

ПРИВІТАЛИ ПОДАТКІВЦІВ

30 червня 2006 р.

Єпископ Михаїл благословляє волинських податківців з нагоди їхнього професійного свята. Фото прот. Віталія СобкаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл і священнослужителі кафедрального собору Святої Трійці взяли участь в урочистостях з нагоди Дня працівника податкової служби України, які відбулися в податковій адміністрації області.

Звертаючись до волинських податківців із вітальним словом, владика подякував за добру працю на благо України та побажав міцного здоров’я й благословення Божого. За дорученням Патріарха Філарета, він, також, нагородив орденом святої великомучениці Варвари першу заступницю голови ДПА у Волинській області Мирославу Конечну за заслуги з відродження духовності та утвердження Помісної Української Православної...

30 червня 2006 р.
МОЛИТВА ЗА ВИПУСКНИКІВ

28 червня 2006 р.

Випускники луцьких шкіл у кафедральному соборі. Фото прот. Віталія СобкаВідбулися випускні урочистості луцьких загальноосвітніх навчальних закладів. У кафедральному соборі Святої Трійці відправили спеціальний подячний молебень, за яким випускники, їхні вчителі і батьки молилися разом із священнослужителями.

Після Богослужіння єпископ Луцький і Волинський Михаїл звернувся до присутніх зі словом, у якому склав юнацтву побажання з нагоди початку нового життєвого етапу. Згадуючи слова з Одкровення святого апостола Йоана Богослова «ти ні холодний, ні гарячий; о, якби ти був холодний або гарячий!», владика закликав уникати байдужості чи невизначеності щодо свого покликання. Необхідно бути холодним, коли кажемо «ні» неправді...

28 червня 2006 р.
ЗАВЕРШЕНО НАВЧАЛЬНИЙ РІК НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ

26 червня 2006 р.

Закінчився навчальний рік у Центрі християнського виховання. Фото прот. Віталія СобкаЗакінчився навчальний рік у Центрі християнського виховання дітей і молоді. З цієї нагоди директор Центру священик Андрій Ротченков відправив Божественну Літургію та подячний молебень. Під час Богослужіння молилися вчителі, учні й батьки.

Звертаючсь до присутніх із вітальним словом, отець Андрій підсумував річні здобутки закладу та висловив подяку усім, хто спричинився до його розвитку. Зокрема, директор подякував за сприяння єпископові Михаїлу, ректорові семінарії протоієрею Іванові Нідзеслькому, спонсорам з Української народної партії – заступнику голови облради Борисові Загреві та його помічниці Ірині Дацюк...

26 червня 2006 р.
ВШАНУВАЛИ ЛУЦЬКИХ В’ЯЗНІВ-МУЧЕНИКІВ

24 червня 2006 р.

Єпископ Михаїл виголошує слово. Фото прот. Віталія СобкаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл і місцеві священнослужителі відправили панахиду під мурами колишньої луцької в’язниці, де 65 літ тому, 1941-го року, коли німці ступили на територію України, енкавеесівці розстріляли близько чотирьох тисяч в'язнів. Щороку 23 червня духовенство різних християнських Церков, представники влади й громадськості, свідки трагічної події приходять на це місце, аби творити молитву по жертвам розстрілу.

Вшанування полеглих розпочалося хресним ходом священиків та вірян Київського Патріархату. Процесія, яку очолив владика Михаїл, пройшла від кафедрального собору Святої Трійці вулицями міста до пам’ятного знаку...

24 червня 2006 р.
ЗАБУДЬТЕ ПРО ЛЮДИНУ! ВОНА МРІЄ ЗАБЛУКАТИ...

20 червня 2006 р.

Корреспондент.netНещодавно один із провідних українських тижневиків «Корреспондент» опублікував статтю письменника Андрія Бондара «Человека забыли!» (№22. – С. 58), яка також розміщена на сайті korrespondent.net. З цього приводу прес-секретар єпархії протоієрей Віталій Собко надіслав авторові відкритого листа. Нижче пропонуємо ознайомитися з ним, але попередньо, власне, обов’язково потрібно прочитати саму статтю...

20 червня 2006 р.
ЦЕРКВА ОПІКУВАТИМЕТЬСЯ ІНСТИТУТОМ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ

15 червня 2006 р.

Церква опікуватиметься інститутом економіки та менеджменту. Фото прот. Віталія СобкаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл і ректор Волинського інституту економіки та менеджменту Михайло Сташенко підписали угоду про співпрацю. Урочистість відбулася в інституті в присутності священнослужителів кафедрального собору та представників викладацького складу й студентства.

Звертаючись до присутніх із вітальним словом, владика зазначив, що сьогодення ставить перед сучасною молоддю складні виклики, на які важко відповісти без знання Закону Божого та духовного вдосконалення. Тому Церква зробить усе необхідне, аби допомогти юнацтву утвердитися в християнському світогляді...

15 червня 2006 р.
ВІЗИТ ПАТРІАРХА ФІЛАРЕТА ДО ЛУЦЬКА

12 червня 2006 р.

Святійший Патріарх Філарет благословляє свою паству в кафедральному соборі Святої Трійці. Фото Сергія Дубинки11-12 червня Святійший Патріарх Філарет перебував у Луцьку із архіпастирським візитом, 11-им як предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату. Уже стало традицією, що на День Святого Духа Першоієрарх молиться в головному волинському храмі – кафедральному соборі Святої Трійці, розділяючи з місцевими священнослужителями та вірянами радість храмового святкування.

Святійший владика прибув до Луцька ввечері 11 червня. На кордоні Волинської та Рівненської єпархій його зустріли єпископ Луцький і Волинський Михаїл і канцлер протоієрей Микола Цап, а вже біля брами кафедрального собору Патріарха вітали голова облдержадміністрації Володимир Бондар, голова облради Анатолій Грицюк, луцький міський голова Богдан Шиба, духовенство й парафіяни.

З нагоди успішного прибуття відправили молебень. Першоієрарх привітав присутніх зі Святом Святої Трійці, подякував за теплу зустріч і висловив задоволення тим, що протягом багатьох років має можливість святкувати з волинянами П’ятдесятницю...

12 червня 2006 р.
ОСВЯЧЕНО ТЕЛЕКОМПАНІЮ «АВЕРС»

11 червня 2006 р.

Єпископ Михаїл читає освячувальну молитву в телекомпанії «Аверс». Фото прот. Віталія СобкаЄпископ Михаїл і священнослужителі кафедрального собору Святої Трійці освятили новозбудоване приміщення телекомпанії «Аверс». Після Богослужіння владика, звертаючись до керівництва та працівників телебачення, побажав Божого благословення та плідної праці на славу Божу й користь спільноті. До молитви долучилися голова облдержадміністрації Володимир Бондар, представники громадськості та ЗМІ.

 

 

11 червня 2006 р.
НА УРОЧИСТОСТЯХ ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ

10 червня 2006 р.

Під час урочистого зібрання обласного господарського суду. Фото прот. Віталія СобкаЄпископ Михаїл і священнослужителі кафедрального собору Святої Трійці взяли участь в урочистому зібранні Господарського суду Волинської області, яке відбулося з нагоди 15-ї річниці створення системи господарських (арбітражних судів). Владика привітав суддів і всіх пристніх зі святом та відзначивши заслуги перед Церквою очільника суду Віктора Кравчука, нагородив його (згідно з благословенням Патріарха Філарета) орденом рівноапостольного княза Володимира Великого ІІІ ступеня. До святкування долучилися голова облдержадміністрації Володимир Бондар, обласний прокурор Микола Франтовський, інші достойники.

 

10 червня 2006 р.
ВИПУСК ВОЛИНСЬКОЇ ДУХОВНОЇ СЕМІНАРІЇ

8 червня 2006 р.

Єпископ Михаїл вручає диплом одному з випускників семінарії. Фото Сергія ДубинкиВолинська духовна семінарія відзначила 12-ий випуск своїх вихованців. У кафедральному соборі Святої Трійці відправили Божественну Літургією, яку очолив єпископ Луцький і Волинський Михаїл. Із ним співслужили канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, обласний декан протоієрей Іван Семенюк, ректор семінарії протоієрей Іоан Нідзельський, викладачі та випускники в священному сані.

Після подячного молебня відбулася урочиста частина в нижньому храмі Свято-Троїцького собору. Отець ректор виголосив вітальне слово, в якому підкреслив почесність і відповідальність пастирського служіння...

08 червня 2006 р.
1-10  11-12
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо