Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img

Новини

НА КОНСУЛЬСЬКОМУ ПРИЙОМІ

27 липня 2007 р.

Єпископ Луцький і Волинський Михаїл на запрошення генерального консула Республіки Польща в Луцьку Войцеха Галонзки взяв участь у прощальному прийомі з приводу закінчення його консульської місії, який відбувся у домі «Просвіта». Владика подякував пану Войцехові за його добрі справи й поблагословив на подальшу плідну працю задля зміцнення добросусідських стосунків України та Польщі.

27 липня 2007 р.
У МАНЕВИЦЬКОМУ ДЕКАНАТІ

27 липня 2007 р.

Маневицький декан священик Андрій Закидальський на запрошення дирекції місцевого краєзнавчого музею благословив відкриття виставки «Українська повстанська армія у світлинах і фактах». Вітаючи присутніх, серед яких були й колишні повстанці, він подякував їм за жертовне служіння Богові і ближнім.

27 липня 2007 р.
«ДО ТУРКОВИЧ СПІШИТЬ НАРОД...»

26 липня 2007 р.

Паломники з Волині принесли в дар турковецькій православній церкві Вишгородську ікону Божої МатеріГрупа паломників – членів товариства «Холмщина» з Луцька, Нововолинська, Володимира, Луцького, Ківерцівського, Горохівського та інших деканатів нашої єпархії, а також члени товариств холмщан зі Львівщини та Рівненщини були учасниками свята Положення риз Пресвятої Богородиці, ушанування Турковицької ікони Божої Матері, що відбулося в холмському селі Турковичі (нині у Польщі) на місці знищеного православного монастиря.

Настоятель парафії Архістратига Михаїла в с. Гірка Полонка Луцького районного деканату протоієрей Володимир Присяжнюк, який духовно окормлював наших богомільців у цій прощі, та голова волинської організації «Холмщина» Микола Онуфрійчук розповіли...

26 липня 2007 р.
50-РІЧЧЯ ВИПУСКУ

26 липня 2007 р.

Горохівський декан протоієрей Андрій Сидор відправив подячний молебень у храмі Вознесіння Господнього з нагоди 50-річчя випуску в місцевій школі. На проповіді настоятель наголосив, що нині, на відміну від шкільних років, є можливість безперешкодного сповідування християнської віри, тож це благо, дароване Господом, треба всеціло використовувати для спасіння душі.

26 липня 2007 р.
ОСВЯЧЕНО ДЗВІНИЦЮ

25 липня 2007 р.

Дзвіниця біля храму Святого Йоана Хрестителя в Цумані. Світлина Віталія СарапінаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл відвідав Цумань, де освятив дзвіницю і нового дзвона в парафії Святого Йоана Хрестителя. Тепер на молитву вірних скликають шість дзвонів, куплених за допомогою Цуманського лісгоспу, причому одного з них придбав за свої кошти начальник обласного лісового господарства Богдан Колісник. Тож на Літургії владика, з яким співслужили цуманський декан протоієрей Тарас Манелюк та місцеві священики, виголосив проповідь про важливість дзвонів у православному служінні, про їхню благодатну дію. На відправі разом з усіма вірянами молився голова селищної ради Олександр Кобелан.

25 липня 2007 р.
СВЯТО У КАМЕНІ-КАШИРСЬКОМУ

24 липня 2007 р.

Храм Святителя Миколая Чудотворця у Камені-Каширському. Світлина Віталія СарапінаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл здійснив архіпастирську візитацію до Каменя-Каширського. Тут він очолив Божественну Літургію у храмі Святителя Миколая Чудотворця. З владикою співслужили камінь-каширський декан протоієрей Володимир Мицько, ковельський міський і старовижівський декан протоієрей Анатолій Александрук, любомльський декан священик Юрій Устимчук та інші священнослужителі. Архієрей виголосив велику проповідь про духовний подвиг первоверховних апостолів Петра й Павла, які показують нам приклад дієвої віри, і від імені Патріарха Філарета вручив ордени Архістратига Михаїла двом жертводавцям – голові райради Романові Чечотці та комерційному директорові підприємства «Каскад-продакшн» Ярославу Федорченкові.

24 липня 2007 р.
ДОРОГОЦІННИЙ ДАР

19 липня 2007 р.

Храм Великомученика Пантелеймона Цілителя в с. Рованці Луцького районного деканату. Світлина прот. Віталія СобкаПарафія Великомученика Пантелеймона Цілителя в с. Рованці Луцького районного деканату одержала неоціненний дар – частинку мощей цього великого святого. На прохання волинян святиню передали з львівської церкви Успіння Пресвятої Богородиці.

Кілька днів тому настоятель Свято-Пантелеймонівського храму протоієрей Сергій Коць і клірик луцької парафії Святителя Феодосія Чернігівського протоієрей Богдан Гринів привезли частинку мощей святого в Рованці. Тут їх зустріли обласний декан протоієрей Іван Семенюк, місцеве духовенство й парафіяни. Святиню хресним ходом перенесли до церкви, де відправили акафіст Цілителю. Отець Сергій повідомив єпархіальній прес-службі, що для побожного зберігання й ушанування частинки має намір замовити спеціальний ковчег і що відтепер щосереди, з 18.00, у храмі відправлятимуть акафіст великомученику Пантелеймону.

19 липня 2007 р.
ОСВЯТИЛИ АВТОСАЛОН

18 липня 2007 р.

Під час освячення автосалону. Світлина прот. Віталія СобкаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл та священнослужителі кафедрального собору Святої Трійці освятили новий спеціалізований автосалон «Mersedes-Benz» підприємства «Волинь-АВТО». Вітаючи організаторів і учасників свята, серед яких були очільники обласної та міської влади, владика висловив задоволення тим, що в Луцьку є підприємство такого типу, яке покращує життя людей, і закликав дякувати Богові за усі добродійства.

18 липня 2007 р.
ПОЛІССЯ ЄДНАЄТЬСЯ В МОЛИТВІ

13 липня 2007 р.

Нерядова подія відбувається цими днями у Ковельському районному деканаті: з 1-го по 15-те липня за благословінням єпископа Луцького і Волинського Михаїла тут перебуває частка мощей чудотворця Миколая Мирлікійського, яка постійно міститься в кафедральному Троїцькому соборі в Луцьку. Святиня вже побувала у селах Дубове, Колодяжне, Зелене, Воля Ковельська, Мощена, Облапи, Поворськ, Кричевичі, Городище, Бахів, Уховецьк, а далі її шлях проляже через Кругель, Голоби, Білашів і Білин. Усюди реліквію зустрічають із почестями: несуть хресним ходом усією громадою, вбрані по-святковому, у вишиванки, до пересічних мирян долучаються представники місцевої влади, а в тих селах, де є також парафії Московського Патріархату, – наші браття і сестри з благословіння своїх настоятелів уливаються у спільну ходу...

13 липня 2007 р.
ВІРА, ЧИННА БУДІВНИЦТВОМ

13 липня 2007 р.

Під час хресної ходи. Світлина Віталія СарапінаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл побував у ковельській парафії Різдва Йоана Хрестителя. Поки що громада молиться у каплиці, але має намір спорудити поруч великий храм. Тож після Літургії, у якій з владикою співслужили міський декан протоієрей Анатолій Александрук, районний декан протоієрей Іван Бонис та інше духовенство, архієрей заклав капсулу в підмурівок храму, що зводиться, зокрема, щедрими пожертвами Любові Чернецької. Ця меценатка, хоч і живе тепер у Москві, не забуває рідного міста. Їй преосвященний вручив благословенну грамоту, а настоятеля священика Андрія Басарабу нагородив наперсним хрестом.

У проповіді єпископ Михаїл зазначив, що Господь оцінює нас не за статками і титулами, а за вірою, що чинна любов’ю, за нашими добрими справами. Якою ж прекрасною в очах...

13 липня 2007 р.
1-10  11-20
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо