Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img

Новини

ХРАМОВЕ СВЯТО В БОРАТИНІ

29 вересня 2006 р.

Храм Воздвиження Хреста Господнього в с. Боратин Луцького районного деканату. Фото прот. Віталія СобкаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл відправив Божественну Літургію в Хрестовоздвиженській церкві в селі Боратин Луцького районного деканату з нагоди храмового свята. З владикою співслужили обласний декан протоієрей Іван Семенюк, районний декан протоієрей Віктор Пушко, настоятель протоієрей Іван Пахолок та інші священнослужителі.

Під час Богослужіння архієрей виголосив проповідь про свято Воздвиження Хреста Господнього та християнське благочестя.

Після традиційної хресної ходи навколо храму духовенство та вірян порадував святковий спів хору місцевої недільної школи.

 

 

29 вересня 2006 р.
У ЖУРАВЛИНОМУ ОСВЯТИЛИ ХРАМ

26 вересня 2006 р.

Новозбудований храм Покрови Пресвятої Богородиці в с. Журавлине Старовижівського деканату. Фото Віталія СарапінаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив новозбудований храм Покрови Пресвятої Богородиці в селі Журавлине Старовижівського деканату. З нагоди свята в церкві відправили Божественну Літургію і звершили традиційний хресний хід. З владикою співслужили декан протоієрей Анатолій Александрук, настоятель священик Богдан Войцович і місцеві священнослужителі. До молитви долучилося багато вірян, серед яких були представники районної та сільської влади, зокрема, голова райради Борис Смілий і заступник голови райдержадміністрації Віталій Хвищук...

 

26 вересня 2006 р.
ФЕОДОСІЇВСЬКІЙ ЦЕРКВІ – 100 РОКІВ

24 вересня 2006 р.

Храм Святителя Феодосія Чернігівського в Луцьку. Фото Віталія СарапінаЛуцька парафія Святителя Феодосія Чернігівського відзначила 100-ліття своєї церкви. З нагоди ювілею та храмового свята Божественну Літургію очолив єпископ Луцький і Волинський Михаїл. З ним співслужили канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, обласний декан і настоятель храму протоієрей Іван Семенюк, нововолинський декан протоієрей Стефан Фульмес, горохівський декан протоієрей Андрій Сидор, ківерцівський декан протоієрей Олег Ткачусь, ковельський міський декан протоієрей Анатолій Александрук, намісник монастирів Святителя Миколая в Жидичині й Різдва Христового в Луцьку ієромонах Марк (Левків) та інші священнослужителі...

 

24 вересня 2006 р.
У ШАЦЬКУ ЗБУДУЮТЬ КАПЛИЦЮ МУЧЕНИЦІ ТЕТЯНИ

22 вересня 2006 р.

Під час освячення наріжного каменя під будівництво каплиці Мучениці Тетяни Шацького лісового коледжуВолодимирський декан протоієрей Юрій Пилипець, шацький декан священик Ігор Кузьмич та священнослужителі Шацького, Володимирського та Любомльського деканатів освятили Хрест і заклали наріжний камінь під будівництво каплиці Мучениці Тетяни, яка постане на території Шацького лісового коледжу. У Богослужінні взяли участь представники Волинського лісового господарства – начальник управління Богдан Колісник, директор навчально-виробничного комплексу «Шацький держлісгосп-коледж» Ігор Шмурко, викладачі та учні навчального закладу.

 

22 вересня 2006 р.
ДО БОГОРОДИЦІ ХОЛМСЬКОЇ

21 вересня 2006 р.

Вшанування Холмської чудотворної ікони Богоматері. Фото Олександра БільчукаПравославна Церква, святкуючи 21 вересня Різдво Богородиці, вшановує кілька чудотворних ікон, серед яких досить відома на Волині – Холмська. Й оскільки оригінал цього образа перебуває в Луцьку, в Музеї волинської ікони, – з ініціативи духовної консисторії цього дня відбулося паломництво до чудотворної ікони.

Проща розпочалася Божественною Літургією в кафедральному соборі Святої Трійці. Після Богослужіння до музею рушив хресний хід, очолюваний єпископом Луцьким і Волинським Михаїлом.

Перед іконою, яку встановили працівники музею на його критому ґанку, духовенство відправило акафіст Пресвятій Богородиці, а під час молитви вірні вшановували святиню, цілуючи її та складаючи пожертви на реставрацію.

Насамкінець владика, виголошуючи проповідь, висловив упевність, що нині Господь дарує сприятливий час, аби українці відроджували шанування своїх святинь, та...

21 вересня 2006 р.
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИДАВНИЧОГО ВІДДІЛУ «КЛЮЧІ» ВОЛИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ТА ЙОГО ПЕРШОГО ВИДАННЯ «АКАФІСТ ПРЕСВЯТІЙ БОГОРОДИЦІ»

17 вересня 2006 р.

Акафіст Пресвятій Богородиці – перше видання новоствореного видавничого відділу «Ключі» Волинської єпархії Київського ПатріархатуВолинська духовна консисторія поповнилася ще одним підрозділом. Презентацією першого видання «Акафіст Пресвятій Богородиці» розпочав діяльність видавничий відділ «Ключі».

Ідея створення видавничого відділу виникла кілька років тому. Протягом цього часу проводилося дослідження українського інформаційного простору, пошук оптимального формату створення та поширення православної літератури в Україні, аби подолати засилля видань неправославних або неукраїнських Церков і майже повну відсутність православної літератури українською мовою.

12 квітня 2006 року єпископ Луцький і Волинський Михаїл підписав Указ про створення видавничого відділу «Ключі». Головними критеріями його діяльності, крім богословської чистоти, визначено всебічний професіоналізм і націленість на читачів по всій Україні, не тільки Волині. Його функціонування передбачає створення...

17 вересня 2006 р.
У ГАЙОВОМУ РОЗПОЧАЛИ СПОРУДЖЕННЯ ЦЕРКВИ

8 вересня 2006 р.

Під час водосвяття на місці майбутнього храму Успіння Пресвятої Богородиці в с. Гайове Ківерцівського деканатуКіверцівський декан протоієрей Олег Ткачусь очолив Богослужіння з нагоди закладення наріжного каменя під будівництво храму Успіння Пресвятої Богородиці в с. Гайове. З нагоди свята отець декан, настоятель парафії священик Олександр Вронський і місцеве духовенство відправили Божественну Літургію та чин освяти каменя. До молитви долучилися голова сільради Юрій Беденюк, парафіяни з Гайового та навколишніх сіл.

Кілька місяців тому прес-служба єпархії повідомляла, що єпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив хрест, установлений на місці майбутнього...

08 вересня 2006 р.
ЗНАК ПРИМИРЕННЯ

7 вересня 2006 р.

У селі Гірка Полонка Луцького районного деканату відкрили спільний пам’ятник 45-м воякам УПА та 44-м радянським солдатам, які полягли в роки Другої світової війни. На монументі викарбувані євангельські слова: «Ніхто більшої любові не має над ту, як хто власне життя поклав би за друзів своїх» і «Так і Отець Мій Небесний вчинить з вами, якщо кожен з вас не простить від серця свого братові своєму провини його».

Чин освячення пам’ятника відправив настоятель місцевого храму Архістратига Михаїла протоієрей Володимир Присяжнюк – один із ініціаторів ідеї спорудження спільного пам’ятного знаку, що мирив би...

07 вересня 2006 р.
ПАМ’ЯТНИК У ДУБОВОМУ

6 вересня 2006 р.

У с. Дубове Ковельського районного деканату урочисто відкрили пам’ятник борцям за волю й незалежність України. Про це повідомив єпархіальній прес-службі декан протоієрей Іван Бонис, за дорученням якого чин освячення пам’ятника та панахиду по полеглих героях відправив священик Василь Фурман.

У Богослужінні взяли участь заступник голови райради Юрій Поліщук, представники сільської влади, вчителі й учні місцевої школи. Звертаючись до присутніх із проповіддю, отець Василь закликав прищеплювати українським дітям і молоді духовно-національну свідомість.

06 вересня 2006 р.
У ЛАДИНІ БУДУВАТИМУТЬ ХРАМ

5 вересня 2006 р.

Духовенство встановлює Хрест на місці майбутнього храму Покрови Пресвятої Богородиці в с. Ладинь Любомльського деканатуЛюбомльський декан протоієрей Іван Бонис та місцеве духовенство встановили Хрест і освятили наріжний камінь під будівництво храму Покрови Пресвятої Богородиці в с. Ладинь Любомльського деканату. З цієї нагоди священнослужителі відправили Божественну Літургію. Десятки людей вперше у своєму рідному селі приступали до Сповіді й Причастя, оскільки церкви тут ніколи не було. У Богослужінні взяли також участь представники сільської влади.

Під час Богослужіння отець Іван виголосив проповідь. Згадавши слова Христа з Євангелія від Матфея «...збудую Церкву Мою, і врата пекла...

05 вересня 2006 р.
1-10  11-13
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо