Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Відеотека

Актовий день ВПБА

23 жовтня 2013 р., свято Собор Волинських святих. З Божественної Літургії та подячного молебню у кафедральному соборі Святої Трійці; посвята у студенти і присяга першокурсників Волинської православної богословської академії (ВПБА); підхід до преси митрополита Луцького і Волинського Михаїла та ректора ВПБА священика Володимира Вакіна; окремі виступи під час урочистої частини з нагоди актового дня. Відео єпархіальної телестудії «Собор». Ролик «Фенікс» про будівництво нового корпусу та життя ВПБА, підготовлений викладачами Ігорем Сациком та Мілою Хоміч.

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо