Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Аудіо

Луцький міський деканат

Радіопередача «Благо» 1 грудня 2013 року. Протоієрей Андрій Горобець – про євангельське читання неділі 26-ї після П’ятдесятниці (про нерозумного багача). Протоієрей Василь Клочак, настоятель Братської парафії Воздвиження хреста Господнього в Луцьку, і Андрій Бондарчук, голова Волинського крайового браства Святого апостола Андрія Первозваного (Луцького Хрестовоздвиженського), – про мученика Данила Братковського, волинського страстотерпця, з нагоди його канонізації, причислення до лику святих Помісним Собором нашої Церкви, та дня його страти (26 листопада 1702 р.).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 27 жовтня 2013 року. Протоієрей Віктор Ліпчик, настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Хорохорин Луцького районного деканату, – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 20 жовтня 2013 року. Священик Валерій Владика, настоятель парафій Святого Йоана Предтечі в Луцьку та Апостола і євангеліста Йоана Богослова в с. Сьомаки Луцького районного деканату, – про євангельське читання неділі 20-ї після П’ятдесятниці (воскрешення сина наїнської вдови). Володимир Клименко – про вшанування всіх волинських святих (23 жовтня).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 6 жовтня 2013 року. Клірик парафії Святителя Феодосія Чернігівського в Луцьку протоієрей Богдан Гринів – про євангельське читання неділі 18-ї після П’ятдесятниці (чудесна риболовля і покликання учнів). Протоієрей Леонтій Тоцький і літературний редактор інформаційно-видавничого центру єпархії Віктор Гребенюк – про віршований акафіст Хрестові Господньому, який написав о. Леонтій.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 29 вересня 2013 року. Клірик парафії Святителя Феодосія Чернігівського в Луцьку протоієрей Богдан Гринів – про євангельське читання неділі 14-ї після П’ятдесятниці (багато покликаних, проте мало обраних).

 

Скопіювати файл

21 вересня 2013 р. Андрій Гнатюк – про паломництво в Луцьку до Холмської чудотворної ікони Божої Матері та освяту й закладання наріжного каменя майбутнього храму на честь цього образа. Сюжет для радіо «Ера-FM».

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 8 вересня 2013 року. Клірик парафії Святителя Феодосія Чернігівського в Луцьку протоієрей Богдан Гринів – про євангельське читання неділі 11-ї після П’ятдесятниці (два боржники). Протоієрей Андрій Ротченков, настоятель парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії при Луцькому біотехнічному інституті – про мучеників Адріана та Наталію, а також про сімейні цінності в житті християнина.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 вересня 2013 року. Священик Василь Лозовицький, проректор з навчальної роботи Волинської православної богословської академії (ВПБА), клірик парафії Архістратига Михаїла в Луцьку, – про євангельське читання неділі 10-ї після П’ятдесятниці (зцілення біснуватого юнака). Священик Володимир Вакін, проректор з науково-дослідницької роботи цього духовного навчального закладу, настоятель луцької парафії Апостола Филипа, – про навчальний процес та сьогодення ВПБА.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 28 квітня 2013 року. Протоієрей Віктор Пушко – про свято Входу Господнього в Єрусалим. Протоієрей Андрій Ротченков – про Великий тиждень, богослужіння Великого та Світлого тижнів, Проводи, а також про таїнство Оливоосвячення (Соборування).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 7 квітня 2013 року. Протоієрей Степан Гайгель, настоятель парафії Архістратига Михаїла в Луцьк – про Хрестопоклонну неділю. Протоієрей Віктор Пушко – про Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Скопіювати файл

1-10  11-16