Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img

Аудіо

Радіопередача «Благо» 22 березня 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 4-ї Великого посту (про зцілення біснуватого юнака). Ігор Сацик – про преподобного Йоана Ліствичника та сорок мучеників, які загинули в Севастійському озері.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 15 березня 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про значення хреста Господнього та євангельське читання неділі 3-ї Великого посту, хрестопоклонної. Викладач Волинської православної богословської академії священик Станіслав Беспалов – про день відкритих дверей цього навчального закладу.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 8 березня 2015 року. Капелан обласної клінічної лікарні священик Назар Бабій – про євангельське читання неділі 2-ї Великого посту (про зцілення розслабленного). Ольга Свиридюк – про святителя Григорія Паламу, архієпископа Фессалонітського. Протоієрей Віктор Пушко – про християнське ставлення до відзначення 8 березня.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 березня 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 1-ї Великого посту, торжества Православ’я (покликання апостолів Филипа та Нафанаїла), про історію, значення цього дня та пошанування ікон.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 22 лютого 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі сиропусної, прощеної. Мирослава Скрипка – про покаяння.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 15 лютого 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про Стрітення Господнє та євангельське читання М’ясопусної неділі (про кінець світу і друге пришестя Спасителя).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 8 лютого 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про блудного сина. Олександр Биструшкін – про православне значення молитви за померлих та м’ясопусну поминальну суботу.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 лютого 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про митаря і фарисея.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 25 січня 2015 року. Олександр Биструшкін – про пізнання Бога та істину.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 18 січня 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про Богоявлення. Ігор Сацик – про Хрещення Господнє та чин великої агіасми (великого освячення води).

Скопіювати файл

1-10  11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-70  71-80  81-90  91-225