Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img

Аудіо

Радіопередача «Благо» 9 листопада 2014 року. Члени обласного осередку Спілки християнських письменників Юрій Вавринюк, Василь Мартинюк та літературний редактор інформаційно-видавничого центру єпархії Віктор Гребенюк – про діяльність спілки та власну творчість.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 2 листопада 2014 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (притча про багача і Лазаря), про значення багатства і ставлення до нього.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 26 жовтня 2014 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча). Протоієрей Михайло Сивак – про святих отців Сьомого вселенського собору (перехідне святкування в неділю, найближчу до 24 жовтня).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 19 жовтня 2014 року. Священик Валерій Владика, настоятель парафії Апостола і євангеліста Йоана Богослова в с. Сьомаки Луцького районного деканату – про євангельське читання неділі 20-ї після П’ятдесятниці (воскрешення сина наїнської вдови). Володимир Клименко – про вшанування всіх волинських святих (23 жовтня).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 12 жовтня 2014 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 19-ї після П’ятдесятниці (любов до ворогів). Володимир Клименко – про Покрову Пресвятої Богородиці (14 жовтня) та блаженного Андрія, Христа ради юродивого (15 жовтня).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 5 жовтня 2014 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 17-ї після П’ятдесятниці (чудесне ловлення риби) та пророка Йону. Володимир Клименко – про апостола і євангеліста Йоана Богослова (9 жовтня).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 28 вересня 2014 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі після Воздвиження, 16-ї після П’ятдесятниці та про мучениць Віру, Надію, Любов та матір їхню Софію (30 вересня).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 21 вересня 2014 року. Протоієрей Віктор Пушко – про Різдво Пресвятої Богородиці. Мирослава Скрипка – про Холмську чудотворну ікону Божої Матері, яку особливо вшановують цього дня.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 14 вересня 2014 року. Клірик парафії Святителя Феодосія Чернігівського в Луцьку протоієрей Богдан Гринів – про євангельське читання неділі 14-ї після П’ятдесятниці (багато покликаних і мало обраних). Протоієрей Віктор Пушко – про початок індикту – церковного новоліття.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 7 версня 2014 року. Проректор Волинської православної богословської академії (ВПБА), клірик собору Покрови Пресвятої Богородиці в Ківерцях священик Василь Лозовицький – про євангельске читання неділі 13-ї після П’ятдесятниці (притча про виноградарів). Настоятель парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії, що на території Луцького біотехнічного інституту священик Андрій Ротченков – про мучеників Адріана та Наталію (8 вересня) і про радощі та труднощі сімейного життя.

Скопіювати файл

11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-70  71-80  81-90  91-100  101-225