Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img

Аудіо

Радіопередача «Благо» 11 січня 2015 року. Митрополит Михаїл – про значення Різдва Христового в житті християнина. Володимир Клименко – про історію свята Різдва Христового.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 4 січня 2015 року. Різдвяне вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла з Різдвом Христовим та Новим роком. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі святих отців (книга родоводу Ісуса Христа). Володимир Клименко – про приготування до різдвяних свят.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 28 грудня 2014 року. Олександр Биструшкін – про євангельське читання неділі 28-ї після П’ятдесятниці (про покликаних на багату вечерю). Мирослава Скрипка – про мученика Вонифатія (1 січня).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 21 грудня 2014 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 29-ї після П’ятдесятниці (про зцілення десяти прокажених). Протоієрей Андрій Горобець – про те, чи всяка віра спасительна.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 14 грудня 2014 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 30-ї після П’ятидесятниці (розмова Христа з багатим юнаком). Олександр Биструшкін – про праведного Філарета Милостивого (14 грудня).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 7 грудня 2014 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 27-ї після П’ятидесятниці (зцілення у синагозі розслабленої жінки в суботу). Мирослава Скрипка – про великомученицю Катерину (7 грудня).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 30 листопада 2014 року. Протоієрей Володимир Вакін, ректор Волинської православної богословської академії (ВПБА) та настоятель парафії Апостола Филипа в Луцьку – про євангельське читання неділі 26-ї після П’ятдесятниці (притча про нерозумного багача). Володимир Клименко – про Введення в храм Пресвятої Богородиці.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 23 листопада 2014 року. Священик Андрій Ротченков, настоятель парафії Мучениць Віри, Надії, Любві та Софії при Луцькому біотехнічному інституті, – про євангельське читання неділі 25-ї після П’ятдесятниці (притча про милосердного самарянина). Протоієрей Віктор Пушко – про апостола Филипа (його свято – 27 листопада, 13 липня) і Різдвяний піст (Пилипівку).

Скопіювати файл

21 листопада 2014 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – у передачі радіо «Луцьк», присвяченій Дню гідності й свободи. Ведуча Оксана Коваленко.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 16 листопада 2014 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 24-ї після П’ятдесятниці (про воскресіння дочки Яіра та зцілення кровоточивої). Володимир Клименко – про Архістратига Божого Михаїла та святі небесні сили безтілесні.

Скопіювати файл

1-10  11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-70  71-80  81-90  91-225