Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Торкнулося струн душі

У Ківерцях відбувся благодійний концерт із нагоди Дня матері та першої річниці професійного хору собору Покрови Пресвятої Богородиці. У заході, який проходив у Будинку культури ім. Михайла Ковальова райцентру, з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла взяв участь єпископ Володимир-Волинський Матфей.

Глядачі мали змогу насолодитися церковним співом та виступами вихованців недільної школи. Як зазначив вікарій єпархії, коли чуєш звичайну музику, то можна просто слухати, а коли церковний спів, то не тільки заслухуєшся, а й починаєш молитись.

Усі зібрані від концерту кошти буде передано місцевому дитячому будинкові «Сонечко».

За словами декана та настоятеля собору протоієрея Івана Семенюка, на святі побували голова райдержадміністрації Зиновій Колісник, голова райради Михайло Марчук.

25 травня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо