Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Шануючи реліквію краю

13 липня 2013 р. Луцький храм Святителя Йоана Золотоустого. Відпустове свято на честь Волинської ікони Богоматері. Світлина священика Назара Бабія

13 липня, коли Церква особливо вшановує Богоматір, прославлену у Волинській іконі, вікарій єпархії єпископ Володимир-Волинський Матфей за благословенням митрополита Луцького і Волинського Михаїла очолив відпустове свято в луцькому храмі Святителя Йоана Золотоустого.

Це торжество вперше відзначається в парафії. Річ у тім, що вже багато років, ще відколи громада збиралась у тимчасовому приміщенні, настоятель протоієрей Петро Атаманів і вірні докладали зусиль у поширенні шанування цієї реліквії (видрук образків тощо). Адже склалась дивна ситуація: наші краяни краще знають ікони, створені на інших землях, аніж волинські. Для цього Божого дому, до речі, за почином парафіянки Тетяни Пилипович іконописці Микола і Людмила Рибинчуки створили копію святині (оригінал перебуває в Національному художньому музеї столиці).

Тож владика Матфей проповідував про важливість цього шанування, про 1025-ліття хрещення Київської Русі, про увагу до нашої духовної спадщини.

18 липня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо