Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

У Варшаві

27 червня 2013 р. Єпископ Володимир-Волинський Матфей – у Варшаві, на міжнародній науковій конференції «Волинська трагедія. Історія. Пам’ять. Факти. Напередодні 70-ї річниці». Світлина з архіву протоієрея Володимира Присяжнюка

Вікарій єпархії єпископ Володимир-Волинський Матфей та луцький районний декан протоієрей Володимир Присяжнюк з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла взяли участь у міжнародній науковій конференції «Волинська трагедія. Історія. Пам’ять. Факти. Напередодні 70-ї річниці». Вона відбулася під патронатом президента Польщі Броніслава Коморовського в президентському палаці у Варшаві.

Польські й українські історики, представники влади і релігійних організацій з обох країн обговорювали можливі шляхи примирення, уникнення однобічних суджень щодо протистояння між поляками та українцями в нашому краї й інших землях протягом 1943–1945 рр.

Звертаючись до присутніх, владика Матфей зокрема підкреслив: події, які відбулися 70 років тому – це традегія Польщі і України, трагедія наших братів і сестер. Тож 14 липня, згідно з рішенням Волинської ради Церков, у всіх храмах відбудуться заупокійні богослужіння по загиблих. Ми повинні прощати і просити прощення, наголосив архієрей.

03 липня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо