Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

На розвиток Православ’я

14 липня 2013 р. У с. Крушинець Любомльського деканату. Світлина з архіву єпископа Матфея (у центрі)

Єпископ Володимир-Волинський Матфей з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла освятив хрест, наріжний камінь та капсулу під будівництво храму Апостолів Петра й Павла в с. Крушинець Любомльського деканату.

Із владикою співслужили протоієреї: любомльський декан Віктор Возняк, шацький – Михайло Цвинкилевич, настоятель парафії Святослав Нюня та інше духовенство. Разом із парафіянами помолилися представники місцевої влади та один з найбільших фундаторів Микола Романюк – виходець із цього села, який проживає у Дніпропетровську.

Архієрей привітав священиків і вірян із черговим кроком у побудові нової святині та подякував благодійнику. Також, нагадавши про цьогорічні святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі, відзначив, що будівництво нових домів Господніх сприяє розвиткові українського Православ’я.

19 липня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо