Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Ще крок до завершення

14 липня 2013 р. Іконостас у храмі Великомученика Димитрія Солунського с. Самійличі Шацького деканату. Світлина з архіву єпископа Матфея (Шевчука)

Єпископ Володимир-Волинський Матфей із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла освятив новий іконостас у храмі Великомученика Димитрія Солунського в с. Самійличі Шацького деканату.

Під час Божественної Літургії та чину освячення з вікарієм єпархії співслужили: декан і настоятель парафії протоієрей Михайло Цвинкилевич, любомльський декан протоієрей Віктор Возняк, намісник Замкового Свято-Архангельського монастиря в Луцьку ігумен Святополк (Канюка), інше духовенство – місцеве та зі Львівщини.

У проповіді владика нагадав вірним, що цьогоріч ми відзначаємо 1025-ліття хрещення Київської Русі. При цьому звернув особливу увагу на роль Православ’я в духовності українського народу.

Також було вручено церковні нагороди основним фундаторам цього Божого дому: Петрові Федонюку – орден Святителя Миколая Чудотворця, Миколі Кузьмичу й Леонідові Кислюку – патріарші, а голові сільради Олександрові Кузьку та Юрієві Капляру – митрополичі благословенні грамоти.

19 липня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо