Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Щоб не забути (додано відео)

24 серпня, у День Незалежності України, єпископ Володимир-Волинський Матфей із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла відправив в обласному центрі панахиду по загиблих у боротьбі за свободу українського народу. За відправою перед пам’ятним знаком жертвам політичних репресій з вікарієм єпархії співслужили намісник Замкового Свято-Архангельського монастиря ігумен Святополк (Канюка), інше духовенство. У молитві взяли участь секретар міськради Григорій Пустовіт, голова братства ветеранів ОУН-УПА на Волині Василь Кушнір та інші представники громадськості.

Нашій державі не двадцять два роки, а вона має тисячолітню історію, наголосив владика Матфей у своєму слові. Ми повинні пам’ятати, якою ціною здобувалась незалежність, і молитися за тих людей, які поклали своє життя за Батьківщину, зазначив архієрей.

27 серпня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо