Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Музею – два десятиліття

27 серпня 2013 р. Урочистість у Волинському краєзнавчому музеї з нагоди 20-річчя Музею волинської ікони. Світлина з сайта Volynpost.com

Єпископ Володимир-Волинський Матфей із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла взяв участь в урочистостях з нагоди 20-річчя Музею волинської ікони, які проходили у Волинському краєзнавчому музеї.

У вітальному слові вікарій єпархії висловив подяку директорові музею Тетяні Єлісєєвій та всім працівникам не тільки за збереження і реставрацію, а й примноження колекції ікон, побажав їм Божого благословіння, успіхів і натхнення в роботі.

З привітаннями виступили також представники інших конфесій, голова облдержадміністрації Борис Клімчук, луцький міський голова Микола Романюк, науковці.

29 серпня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо