Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

На празнику в Маняві (додано фотосесію)

27 вересня 2013 р. Єпископ Володимир-Волинський Матфей виголошує проповідь у манявському монастирі. Світлина з сайта Manyava.if.ua

На Воздвиження чесного і животворчого хреста Господнього єпископ Володимир-Волинський Матфей із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла відвідав Хрестовоздвиженський Манявський чоловічий монастир.

Як повідомляє сайт Manyava.if.ua, вікарій єпархії 26 вересня співслужив із митрополитом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом за Всенічною, а 27 вересня долучився до відправи Божественної Літургії і виголосив проповідь. У ній владика Матфей, зокрема, наголосив на важливості для православного християнина хреста Господнього та на згубності для нашого спасіння підміни християнських цінностей «благами» світу цього.

10 жовтня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо