Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Нова церква, вічна істина (оновлено)

3 листопада 2013 р. Храм Архістратига Михаїла у с. Павлівка Іваничівського деканату. Світлина інформаційної служби єпархії.

3 листопада митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив новий храм Архістратига Михаїла у с. Павлівка Іваничівського деканату, який будували шість років.

Із владикою служили декан протоієрей Ярослав Мельничук, настоятель парафії священик Микола Мацюк, інше духовенство – місцеве та з Цуманського благочиння. Радість торжества молитовно розділили голова райдержадміністрації Лідія Томашевська, голова райради Анатолій Стаднік, сільський голова Микола Михняк.

Життя людини – це боротьба, зазначив у проповіді архієрей. Для одних – боротьба з невеликими перепонами, для інших – із чималими труднощами. А за що і чому так? Треба питати не «За що?», а «Для чого мені цей урок?». Хрест, котрий дає Господь людині, не буває важчим, аніж людина може понести. Найважливіше в житті – знайти своє місце, взяти свого хреста, дбати не тільки про себе, а й про людей, підкреслив архіпастир. Гріховно вибирати легкий хрест, а від гордині та пожадливості гріховно брати хреста заважкого. Треба приймати той, що під силу.

За Богослужінням високопреосвященний нагородив благословенною грамотою жертводавця Олександра Денисюка, а також інших благодійників. Кожному з них, окрім церковних відзнак, було подаровано ікони Богородиці.

05 листопада 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо