Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Вітаючи Першоієрарха

14 грудня 2014 р. Божественна Літургія у кафедральному соборі Рівноапостольного великого князя Володимира у Києві. Світлина з сайта Cerkva.info

14 грудня, у день пам’яті праведного Філарета Милостивого, митрополит Луцький і Волинський Михаїл та єпископ Володимир-Волинський Матфей взяли участь у святкових Богослужіннях із нагоди дня ангела Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Як повідомляє сайт Cerkva.info, напередодні, 13 грудня, у кафедральному соборі Рівноапостольного великого князя Володимира Святійший у співслужінні з архієреями зі всієї країни очолив Всенічну, а у день свята – Божественну Літургію.

На завершення Відправи, у зв’язку із тривожною суспільно-політичною ситуацією, яка склалася в Україні, замість традиційних вітань на честь Предстоятеля, відбулося особливе коліноприклонне моління до Бога про помилування нашого народу та дарування йому миру.

15 грудня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо