Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Хоч імена ще не відомі...

20 лютого 2014 р. На Театральному майдані Луцька (євромайдані). Світлина Ігоря Сацика.

20 лютого, об 11 год, коли в країні триває жалоба по загиблих під час силових протистоянь, а в Києві продовжує ллятися кров, на Театральній площі обласного центру (євромайдані) відбулася заупокійна літія. Її очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл, декан кафедрального собору Святої Трійці протоієрей Микола Нецькар, інші священнослужителі. За упокоєння всіх, хто цими днями віддав життя за свободу, молилися студенти Волинської православної богословської академії, численні мітингарі.

В архіпастирському слові високопреосвященний, зокрема, сказав: «Сьогодні не війна, але смерть постукала в деякі родини… Згадуючи тих, хто поклав своє життя за майбутнє Батьківщини, просимо Господа, щоб уберіг нас від ще більших жертв… Пам’ятаймо, що тільки силою любові переможемо неправду, силою любові переможемо гріх, а силою молитви випросимо в Бога щастя, благословення для себе, для України. А тим, хто вже в іншому світі, попросимо за їхню велику жертовність, за любов до України Царства Небесного. Хай Господь упокоїть їхні душі. Молимося за них, хоча й імен ще їх не знаємо».

20 лютого 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо