Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Що ж це за свято?

7 червня 2014 р. Єпископ Володимир-Волинський Матфей у передачі «Ранок нової Волині». Кадр із відео обласної держтелерадіокомпанії

Єпископ Володимир-Волинський Матфей із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла взяв участь у передачі «Ранок нової Волині» обласної держтелерадіокомпанії.

Вікарій єпархії розповів про особливості троїцької поминальної суботи, яка передує Дню Святої Трійці, а також про сам день заснування Церкви, його відзначення на Волині, особливості традицій і назв. Що ж до підготовки до свята єпископ найголовнішим назвав підготовку душі кожного з нас.

14 червня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо