Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

В Олиці буде церква

13 липня 2014 р. Освята хреста під будівництво храму Благовірного князя Костянтина Острозького в селищі Олика Цуманського деканату (Ківерцівський район). Світлина інформаційної служби єпархії

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив хреста під будівництво храму Благовірного князя Костянтина Острозького в селищі Олика Цуманського деканату (Ківерецький район). Потому високопреосвященний очолив панахиду по убієнних на Донбаській війні.

У проповіді архієрей зазначив: «Цей храм закладено на основі вашої любові до рідної землі, на основі бажання миру. Тому що коли люди бажають миру, вони будують. Ви любите свою землю, свою Україну, а найголовніше – ви любите Бога. Уся ж надія наша – на Бога. Тож переконаний, що і храм цей буде зведено, і мир повернеться».

Із владикою служили: місцевий декан протоієрей Тарас Манелюк, настоятель громади священик Ігор Літвінцов, інше духовенство – із цього та Ківерецького благочинь і Рівенщини. Почуття православних прийшов розділити священик Римсько-Католицької Церкви.

Дуже гарно співав парафіяльний хор (регент Галина Шунькевич). Діти виконали літературно-музичну композицію. А насамкінець за старовинним  звичаєм, що побутує в тутешніх краях при закладинах Божого дому, всі, як на весіллі, частувались короваєм і прикріпляли до одягу квітки.

17 липня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо