Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

За героїв тієї війни

26 липня 2014 р. Любомльський декан протоієрей Віктор Возняк освячує хрест у лісі поблизу селища Згорани, на місці загибелі вояка ОУН-УПА. Світлина з архіву священика

Любомльський декан протоієрей Віктор Возняк освятив хрест і відправив заупокійну літію у лісі поблизу селища Згорани – на місці, де 1950 року в боротьбі з радянською владою загинув вояк ОУН-УПА. Відомо лише його партійний псевдонім – Тарас.

Також того дня відправлено заупокійну службу перед іншим хрестом у цьому ж лісі. Його встановлено чотири роки тому в пам’ять про повстанця Володимира Кушніра, загиблого тут у бою з німецькими загарбниками 16 липня 1943-го.

В богослужіннях взяли участь: депутат Верховної Ради Євген Мельник, перший заступник голови облради Олександр Пирожик, голова райдержадміністрації Ігор Торба, голова райради Микола Сушик, сільський голова Сергій Левчук, ветерани, інші представники громадськості.

01 серпня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо