Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

За упокоєння душі

12 вересня 2014 р. Протоієрей Микола Гінайло під час похорону Олександра Максименка – оперуповноваженого Луганського прикордонного загону. Світлина з архіву священика

Помічник володимирського районного декана протоієрей Микола Гінайло взяв участь у чині похорону Олександра Максименка – оперуповноваженого Луганського прикордонного загону, який загинув під час охорони державного кордону в зоні АТО.

Відспівування героя відбувалось у соборі Успіння Пресвятої Богородиці УПЦ (МП), що у Володимирі-Волинському. З благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла священик долучився до молитовного прощання з бійцем.

Олександр Максименко – володимирець, старший лейтенант. 27 липня цього року одружився, і народиться його дитина, яка в земному житті не бачитиме батька.

14 вересня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо