Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Як засівали душі

Книга Дмитра Корнелюка «Сівачі слова Божого на Волині». Світлина с сайта prokovel.com

У Ковелі в будинку культури «Просвіта» відбулась презентація книжки Дмитра Корнелюка «Сівачі слова Божого на Волині». Це видання про педагогів, священиків, котрі започаткували викладання основ християнської етики на Волині, донесення слова Божого в школах області.

У заході взяли участь: декан протоієрей Анатолій Александрук, проректор з навчальної роботи Волинської православної богословської академії священик Василь Лозовицький (рецензент книги), представники інших конфесій.

Зі словом виступив о. Анатолій, який поздоровив автора з виходом цього твору та передав благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла.

Дмитро Корнелюк – краєзнавець, релігієзнавець, який чимало потрудився, запроваджуючи вивчення духовно-моральних курсів у школах Волині.

14 вересня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо